Επικοινωνία

Τμημα Πωλησεων

Κλουβιδάκης Χαρίτος (Εμπορικός Διευθυντής)
+30 6974 265607
Charitos.Klouvidakis@praxitelis-sa.gr

Σαββανάκης Νίκος (Εκπρόσωπος Πωλήσεων)
+30 6946 460107
Nikos.Savanakis@praxitelis-sa.gr

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Δέδε Αλεξάνδρα (Υπεύθυνη τιμολογήσεων και προγραμματισμού παραδόσεων)
Alexandra.Dede@praxitelis-sa.gr
+30 27410 24952

Μπαναχάρη Χρυσούλα (Υπεύθυνη Παραγγελιών)
Chrysoula.Banachari@praxitelis-sa.gr
+30 27410 24952

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ

Δαφνόπουλος Γιάννης (Προϊστάμενος)
Ioannis.Dafnopoulos@praxitelis-sa.gr

Καρύγιαννης Δημήτρης
Dimitris.Karygiannis@praxitelis-sa.gr

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΓΡΑΦΕΙΑ

Μπαθαρίστα Κορίνθου, Τ.Θ. 121, 20100 Κόρινθος
Χάρτης

+30 27410 24952

+30 27410 26908 (FAX)
info@praxitelis-sa.gr

Praxitelis - Showroom - Pelopida

SHOWROOM

Επισκεφθείτε το Showroom της εταιρείας Praxitelis και δείτε από κοντά τα προϊόντα που θα διαμορφώσουν το χώρο σας. Ενημερωθείτε για το χρωματολόγιο και τις διαστάσεις, αγγίζοντας την ποιότητα και την υπεροχή της Praxitelis.
Καθημερινά, Δευτέρα- Παρασκευή 09.00 – 17.00 και κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού.

 

Πελοπίδα 160, Νέα Ζωή, 12136 Περιστέρι

Χάρτης
+30 210 5753448
+30 210 5742104 (FAX)
showroom@praxitelis-sa.gr

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ










    Συναινώ στο να χρησιμοποιηθούν τα ανωτέρω προσωπικά μου δεδομένα, μόνο για τις ανάγκες της συγκεκριμένης επικοινωνίας σύμφωνα με τον ευρωπαϊκό κανονισμό GDPR και δηλώνω υπεύθυνα πως έχω κλείσει το 16ο έτος της ηλικίας μου

     

    Αποδείξτε ότι είστε άνθρωπος επιλέγοντας Σπίτι.