ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γραφεια Αθηνων:

Πελοπίδα 160, Νέα Ζωή, 12136 Περιστέρι
Χάρτης
+30 210 5753448
+30 210 5742104 (FAX)

Εργοστασιο & Γραφεια:

Μπαθαρίστα Κορίνθου, Τ.Θ. 121, 20100 Κόρινθος
Χάρτης

+30 27410 24952

+30 27410 26908 (FAX)
info@praxitelis-sa.gr




Συναινώ στο να χρησιμοποιηθούν τα ανωτέρω προσωπικά μου δεδομένα, μόνο για τις ανάγκες της συγκεκριμένης επικοινωνίας σύμφωνα με τον ευρωπαϊκό κανονισμό GDPR και δηλώνω υπεύθυνα πως έχω κλείσει το 16ο έτος της ηλικίας μου

Τμημα Πωλησεων:

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Σαββανάκης Νίκος
+30 6946 460107
Nikos.Savanakis@praxitelis-sa.gr

Εμπορικός Διευθυντής

Κλουβιδάκης Χαρίτος
+30 6974 265607
Charitos.Klouvidakis@praxitelis-sa.gr

Τμημα εξυπηρετησης Πωλησεων – Παραγγελιων:

Δέδε Αλεξάνδρα
Alexandra.Dede@praxitelis-sa.gr

Μπαναχάρη Χρυσούλα
Chrysoula.Banachari@praxitelis-sa.gr

Accounting Department – Λογιστηριο:

Προϊστάμενος Λογιστηρίου

Δαφνόπουλος Γιάννης
Ioannis.Dafnopoulos@praxitelis-sa.gr

Καρύγιαννης Δημήτρης
Dimitris.Karygiannis@praxitelis-sa.gr