Τμήμα Πωλήσεων

Εμπορικός Διευθυντής: Χαρίτος Κλουβιδάκης +30 6974 265607
Charitos.Klouvidakis@praxitelis-sa.gr

Υπεύθυνος Πωλήσεων: Νίκος Σαββανάκης +30 6946 460107
Nikos.Savanakis@praxitelis-sa.gr

 

Εξυπηρέτηση Πελατών

Αλεξάνδρα Δέδε  – Alexandra.Dede@praxitelis-sa.gr

Χρυσούλα Μπαναχάρη – Chrysoula.Banachari@praxitelis-sa.gr

info@praxitelis-sa.gr
 

Λογιστήριο

Προϊστάμενος: Γιάννης Δαφνόπουλος – Ioannis.Dafnopoulos@praxitelis-sa.gr

Δημήτρης Καρυγιάννης – Dimitris.Karygiannis@praxitelis-sa.gr

Φόρμα Επικοινωνίας

Συμπληρώστε τα στοιχεία σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας.








Συναινώ στο να χρησιμοποιηθούν τα ανωτέρω προσωπικά μου δεδομένα, μόνο για τις ανάγκες της συγκεκριμένης επικοινωνίας σύμφωνα με τον ευρωπαϊκό κανονισμό GDPR και δηλώνω υπεύθυνα πως έχω κλείσει το 16ο έτος της ηλικίας μου